Oyunity

Xbox Game Pass Özellikleri

Xbox Game Pass özellikleri

Xbox, sunduğu abonelik sayesinde kullanıcılara en iyi deneyimleri sunmaya çalışıyor. Xbox Game Pass özellikleri ile bilinmesi gereken bir sistem.

Xbox, günümüzün en çok kullanılan oyun konsollarından birisi. Xbox Game Pass ise geliştirilen bir abonelik sistemi. Hem Xbox hem PC oyuncuları için kullanılabilen bu sistem, bilgisayar veya konsol için aylık 29,99 TL olurken Ultimate paketini alanlar aylık 44,99 TL ödeme yaparak bu imkana tanık oluyor. Ultimate paketi, ek ayrıcalıkların yanı sıra hem konsol hem PC oyuncuları için geçerli bir paket.

Xbox Game Pass Özellikleri

Xbox Game Pass’ın özelliklerinden birisi büyük bir oyun kütüphanesine sahip olması. Abonelik sahibi olan bir kullanıcı ücretli pek çok oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşabiliyor. Bu sayede yeni deneyimler elde etmek isteyenler bu şekilde oyunlardan yararlanabiliyor. Özetle Xbox Game Pass’ın en büyük ayrıcalığı ücretsiz oyun kütüphanesi sunması. Bu kütüphaneden abonelik süresi boyunca yararlanılıyor.

Bir diğer özellik kütüphaneye zaman zaman yeni oyunlar eklenmesi. Kütüphaneye eklenen oyunlar sayesinde kullanıcılar, her geçen dönem daha geniş bir oyun kitaplığına kavuşmuş oluyor. Seçenekler arttıkça kullanıcıların deneyeceği oyun sayısında da artış yaşanıyor. Kısacası Xbox Game Pass özellikleri arasında gelişen bir kütüphane yapısı da yer alıyor.

Xbox Game Pass ile birlikte abonelerin elde ettiği bir diğer fayda Xbox Game Studios tarafından geliştirilen oyunlarla alakalı. Oyuncular, bu stüdyonun geliştirdiği oyunların tamamına erişebiliyor. Yani Xbox Game Studios oyunlarına ücretsiz bir şekilde ulaşılabiliyor. Buna yeni oyunlar da dahil.

Oyuncuların elde edeceği avantajlardan birisi de kampanyalar olmakta. Üyeler çeşitli indirim fırsatlarından yararlanarak pek çok oyuna daha düşük fiyattan ulaşabiliyor. Bu da özellikle kısa süreli abonelik alanlar için oyuna uygun fiyattan erişmek isteyenlere önemli bir fayda sunabilir.

Yüzlerce oyuna yer veren Xbox Game Pass, aynı zamanda EA Play üyeliğine de yer vermiş durumda. EA Play, EA Play kütüphanesindeki birçok oyunun bedava bir şekilde oynanmasına olanak tanıyan bir yapıya sahip. Aynı zamanda Xbox Live Gold paketi de abonelikte bulunuyor.

Exit mobile version