The Sims 5 yenilikleri

The Sims 5 yenilikleri ile beraber tanıtıldı. Yeni oyunda öne çıkan birçok özellik The Sims hayranları ile buluşuyor. Gelin oyunun yeniliklerini inceleyelim.

Daha dün The Sims 4 ile ilgili bir içerik paylaşırken The Sims 5’ten de kısaca bahsetmiştik. Henüz oyunun duyurulacağı belli değildi. Yayınladığımız içeriğin ardından aynı gün içerisinde EA, The Sims 5 oyununu duyurarak yeniliklerden söz etmiş oldu. The Sims hayranları, şimdiden heyecanlı.

The Sims 5 Yenilikleri Tanıtıldı

EA, düzenlediği etkinlik ile birlikte The Sims serisinin 5. oyununu sevenlerine tanıtmış oldu. Yeni oyun hakkında bilgi veren ekip, oyunun henüz “Project Rene” ismiyle geliştirildiği ve yeni oyunun yapım aşamasında olduğunu belirtti. Oyunun çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi sunmayan firma, geliştirme sürecinin biraz daha uzun süreceğini de dile getiriyor.

Paylaşılan oyun içi videoda görülen kısımlardan birisi ev dekorasyonu sahnesi olmakta. Yeni arayüz ile birlikte oyuncuların daha detaylı ev dekorasyonu yapması mümkün hale geliyor. Ev dekorasyonu yaparken kullanıcılar, bir eşyayı istediği açıyla ekleyebilecek. Yani eşya eklenirken döndürme imkanı bulunacak. bu da pek çok oyuncunun beklemiş olduğu bir özellikti.

The Sims 5 yenilikleri

The Sims 5’in bir diğer özelliği tasarlanan evin paylaşılmasının yanı sıra evdeki eşyaların ve eşya gruplarının da yayınlanmasına olanak tanımak. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar, topluluk ile kendi yaptığı çalışmaları paylaşırken topluluğun diğer çalışmalarına da ulaşabiliyor. Yalnızca ev değil tasarlanan karakter de topluluk ile paylaşılabiliyor.

The Sims 5 yenilikleri arasında çevrimiçi oyuncu desteği de bizlerle buluşuyor. Bu özellik, The Sims 5 için beklenen bir özellikti ve bu duyuru ile birlikte artık doğrulanmış oldu. Kullanıcılar, çapraz platform desteğiyle aynı sunucuda kendi karakterini yönetebilecek.

The Sims 4 Ücretsiz Hale Geldi

The Sims 5 oyununun sunmuş olduğu birçok özelliğin yanı sıra The Sims 4 oyunu hakkında da kullanıcıları sevindiren bir açıklama geldi. Buna göre artık The Sims 4 tamamen ücretsiz oldu. Ana oyun bedava olurken DLC paketleri ücretli olmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…