The Sims 5 hack

The Sims 5 hack olayı ile karşı karşıya kaldı. Peki daha çıkışı yapılmayan ve yenilikleri tam olarak bilinmeyen oyun nasıl hacklenmeyi başardı?

Zaman zaman oyun hacklenme haberleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu haberler arasında son zamanların en popüler olaylarından birisi GTA VI olarak adlandırılması beklenen oyunun görüntülerinin sızdırılması olmuştu. Rockstar Games, bu olayın ardından bu görüntülere telif attı. Bu da kısmen de olsa görüntülerin yeni GTA oyunu ile ilgili olduğunu açıklayan bir detay. Şimdi de geçtiğimiz haftalarda duyurusu yapılan The Sims 5 oyunu için bir hacklenme olayı ile karşılaşıldı.

The Sims 5 Hack Olayı ile Gündeme Düştü

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan The Sims 5, henüz geliştirilme aşamasında yenilikleri ile kullanıcılara tanıtılmıştı. Yakın zamanda ortaya çıkan bir habere göre oyunun hacklendiği ortaya çıktı. Bazı hackerlar, uyguladıkları adımlar sayesinde oyuna ulaşmayı başardı.

The Sims 5 hack

Oyuna erişmeye çalışan bir grup hacker, erişim sağlamak için Denuvo güvenlik sistemine sahte tokenler gönderdi. Gönderilen tokenler ile birlikte başarılı bir şekilde oyuna giriş yapan ekip, bu şekilde oyuna internete bağlanmadan erişim sağladı.

Hackerların bir firmaya bunun için video dahi attığı söyleniyor fakat The Sims 5 hack olayı ile ilgili bu video, halka açık bir şekilde yayınlanmadı. Özetle hackerlar, The Sims 5 oyununa yaptığı operasyon ile erişim sağladı.

Yakın Zamanda The Sims 5 Duyurulmuştu

The Sims serisinin son ürünü olan The Sims 5, yakın zamanda duyurulan ve sunduğu yeniliklerle The Sims hayranlarını sevindiren bir oyun. Prototipinin Unreal Engine 5 ile yapıldığı bu oyunun kesin olarak hangi motor ile yapılacağı bilinmiyor olsa da oyunun bazı özellikleri açıklandı.

Detaylı eşya düzenleme sistemine sahip olacak oyunda bir eşyanın üzerindeki eşyalar dahi ayarlanabilir yapıda olacak. Bu da tasarımcıların işine yarayacak bir özellik. Ayrıca oyunun çapraz platform desteği ile birlikte çok oyunculu bir şekilde oynanabileceği de açıklanan bir diğer bilgi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…