The Sandbox sistem gereksinimleri

The Sandbox sistem gereksinimleri ile internette araştırılan oyunlardan birisi. Bu içerikte The Sandbox oyununun özelliklerini açıklayacağız.

Simülasyon oyunları, bazı kullanıcıların severek oynadığı oyun türleri arasında bizlerle buluşmakta. Bu oyunlar, sunduğu olanaklarla insanların hayal dünyasını geniş tutuyor. Simülasyon oyunlarında imkanlar o kadar fazla ki kullanıcılar, istediği pek çok şeyi yapabiliyor. Bu oyunlardan birisi olan The Sandbox, çeşitli mekanikleriyle bilinen bir oyun.

The Sandbox Oyunu

The Sandbox, 2015’ten bu yana piyasada yer bulan bir oyun. PIXOWL INC. tarafından geliştirilen oyun, Metaverse projesi olarak gündeme gelen The Sandbox ile karıştırılabilir. Aslına bakarsak iki oyun da aynı şirket tarafından geliştirildi. Simülasyon tarzı oyun yapmayı seven firma, önce bu oyunu, sonra 3 boyutlu Metaverse tarzı bir oyunu geliştirdi.

The Sandbox, kullanıcının fiziksel tepkimeler yapabileceği bir oyun. Kullanıcı, ister çeşitli kimyasal reaksiyonlar oluşturabilir ister bir dünyayı yöneterek orada hayat kurabilir. Örnek vermek gerekirse bulutların oluşumu ve yağmur ile ilgili bir çalışma yapılabilir. Bunun yanı sıra kar yağdırmak için hava soğutulabilir. İnsan popülasyonu arttırılabilir, hayvanlar yerleştirilebilir veya fırtına ortaya çıkarılabilir. Oyun, bunun gibi pek çok özelliğe sahip.

The Sandbox sistem gereksinimleri

The Sandbox Sistem Gereksinimleri

The Sandbox, masaüstü ve mobil olmak üzere birçok platformda oynanabiliyor. Oyunun sistem gereksinimleri her ne kadar düşük olsa da şunu ifade etmek istiyoruz ki oyunda nesneden çok efekt sayısı veya hareketli nesnelerin sayısı arttıkça FPS ciddi anlamda düşebilir veya oyun çökebilir. Bu gibi durumlara karşı sakin oynamakta fayda var. Aksiyon arayanlar ise bu gibi şeyleri yapabilir fakat donmalara karşı hazırlıklı olmalı. The Sandbox sistem gereksinimleri başlığı altında sizlere bu oyunun en düşük sistem gereksinimlerini açıklayalım.

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1 GHz işlemci
  • 512 MB RAM
  • OpenGL 1.5 destekli ekran kartı
  • 100 MB depolama alanı

Önerilen sistem gereksinimleri:

  • Windows 8 işletim sistemi
  • 2 GHz işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB depolama alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

En Çok Satan Oyunlar (Steam)

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar…