Satisfactory Sistem Gereksinimleri

Simülasyon oyunları arasında yer alan Satisfactory sistem gereksinimleri ile merak edilen ve internet üzerinde araştırılan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Fabrika kurmak ve bu fabrikada otomasyon yapıp daha akıcı bir hale getirmek birçok kişinin hayali olabilir. Buna benzer 2 boyutlu oyun olarak Factorio bizlerin karşısına çıkıyor. Factorio dışında 3 boyutlu ve daha gerçekçi oyun arayışında olanlar için Satisfactory oyunu yer alıyor. Oyun hakkında bilinmesi gereken birçok detay var.

Satisfactory Hakkında Bilgi

Satisfactory, 19 Mart 2019 tarihinde ilk sürümü yayınlanan bir fabrika kurma ve otomasyon yapma oyunu. Amaç, açık dünyada gelişerek büyük bir fabrikaya sahip olmak. Buradaki temel nokta fabrikayı düzgün kurup akıcı bir şekilde çalışmasını sağlamak. Henüz erken aşamada olan ve bu zamana kadar birçok kez güncelleme alan oyun Coffee Stain Studios tarafından geliştirilirken Unreal Engine 4 oyun motoru ile kodlandı.

Satisfactory Sistem Gereksinimleri

Oyun her ne kadar bağımlılık yapsa da bir süre sonra sıkmaya başlayabilir. Bunun sebebi fabrikanın karmaşıklaşması ve birçok sorun yaşanması. Örneğin fabrikada enerji sıkıntısı çıkabilir. Bu sorun çözüldüğü takdirde bu sefer farklı bir sorun ile karşılaşılabilir. Sorunlarla uğraşmanın yanı sıra düzenli bir fabrika yönetmek için de büyük bir çaba sarf edilmeli. Oyun, genellikle başlangıç için ideal fakat fabrika karmaşıklaştıkça kullanıcıların canını sıkabiliyor.

Satisfactory sistem gereksinimleri başlığına geçmeden önce sıkılmamak için yapılması gerekenden söz edelim. Oyuna başlarken her şeyi düzenli bir şekilde yapmak gerekiyor. Düzenli sistem kuranlar daha az sorun yaşar ve daha hızlı gelişir. Eğer oyun ilk defa oynanıyor ise önce karışık oynanabilir. Mekanikler anlaşılınca yeni ve daha düzenli bir oyuna başlanabilir.

Satisfactory Sistem Gereksinimleri

Satisfactory oyunu için önerilen sistem gereksinimleri yer almadığı için en düşük sistem gereksinimlerinden bahsediyor olacağız.

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 3570 işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 770 ekran kartı
  • 2 GB VRAM
  • 15 GB depolama alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

PowerWash Simulator Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

PowerWash Simulator özellikleri ve incelemesi ile beraber merak ediliyor. Gelin sizlere bu…