Satisfactory modları

Simülasyon oyunları arasında yer alan Satisfactory, bir fabrika kurma ve otomasyon yapma oyunu. Satisfactory modları da bu bağlamda araştırılıyor.

Günümüzün en popüler oyunları haline gelen Satisfactory, henüz tam sürüme ulaşmasa da şimdiden sevilen ve tam sürüm hissi veren bir oyun olmakta. Oyunun henüz erken geliştirme aşamasında yüzlerce moda sahip olduğunu belirtmek lazım.

Satisfactory Modları

Smart!

Oyunun en kullanışlı modlarından birisi bu mod olarak yer alıyor. Smart! modunun amacı, akıllı kamera sistemi ile devasa yapılar yapmayı kolaylaştırmak. Oyunu oynarken kullanıcılar, uzun bir yapı yaptığında yapının sonunun nereye vardığını göremeyebilir. Akıllı kamera sayesinde yapının son kısmı yakından gösteriliyor.

Refined Power

Satisfactory modları arasında yer alan Refined Power, oyuna yeni enerji makineleri ekliyor. Bu makineler sayesinde enerji üretimi için çeşitlilik artıyor. Bu makineler arasında rüzgar tribünü, su tribünü, HV jeneratörü, güneş paneli, reaktör ve dyson küresi gibi pek çok makine bulunuyor.

Satisfactory modları

Mk++

Karşımıza çıkan modlar arasında yer alan Mk++, oyna yeni eşyalar ekleyen bir sistem. 45 yeni eşyaya sahip olan bu modda Mk2, Mk3 ve Mk4 makineler yer alıyor. Oyunda normal şartlarda bazı makinelerin daha hızlı hali bulunmuyor. Bu modun amacı bu sorunu gidermek. Yer alan makineler arasında fırın, mikser, rafineri, pompa ve üretim aracı yer alıyor.

Pak Utility Mod

Oyuna komut desteği ekleyen Pak Utility Mod, pek çok oyuncunun severek kullandığı özelliklere sahip. Oyundaki komutlar arasında sınırsız kaynak, sınırsız enerji, uçuş hakkı, eşya alma, can yenileme, ölümsüzlük, güç gereksinimlerini yok sayma, ışınlanma ve koordinat kaydetme yer alıyor.

Floor Hole Ceiling Logistics

En sevilen Satisfactory modları arasında karşımıza Floor Hole Ceiling Logistics de çıkıyor. Bu modun amacı birçok şeyi zeminin altından geçirebilme. Bu mod ile beraber banttan geçen ürünler zemine açılan delikten inebilirken aynı işlem borular için de geçerli oluyor. Eşya ve akışkan hattı dışında enerji hattı için de bu yöntem mevcut. Aynı zamanda oyuncular, yer altı tüneli de yaparak daha düzenli fabrikalar kurabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Popüler Minecraft Bedrock Eklentileri

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında karşımıza çıkan pek çok mod yer alıyor. Gel…