PowerWash Simulator özellikleri

PowerWash Simulator özellikleri ve incelemesi ile beraber merak ediliyor. Gelin sizlere bu oyundan detaylıca söz etmiş olalım.

Bazı insanlar rahatlamak için çeşitli oyunlar oynayabilir. Bu oyunlar aksiyon dolu veya daha farklı şekillerde olabilir. Bazıları hareketli oyunlarla kendi üzerindeki stresi atarken bazıları daha sakin oyunları tercih edebilir. Adeta rahatlama simülatörü gibi bir oyun olan PowerWash Simulator, adından da anlaşılacağı üzere kirli nesneleri yıkama simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

PowerWash Simulator Özellikleri

PowerWash Simulator, yıkama simülasyonu olarak yer alan bir oyun. Oyuncular, çevredeki nesneleri yıkayarak tertemiz hale getiriyor. Aslına bakarsak bu haliyle oldukça basit gibi görünse de burada önemli olan nokta kişiye verdiği zevk. Basınçlı su ile nesnenin üzerindeki kirlerin çıktığını gören insanlar, bu işten büyük zevk alıyor. Temizlemeyi seven insanlar için uzun süreli olmasa da birkaç dakika oynamalık bir oyun diyebiliriz.

PowerWash Simulator özellikleri

Oyunun uzun süreli oynanmasını tavsiye etmememizin nedeni kendini tekrar etmesi. Amaç yıkamak ve tertemiz etmek. Bu durum bir süre sonra sıkmaya başlayabilir. Bundan dolayı stres atmak için kısa süre girilecek türden bir oyun.

PowerWash Simulator özellikleri arasında temizlik maddesi seçme özelliği yer alıyor. Birden fazla su fışkırtma başlığına sahip olan alet ile suyun akım gücü ayarlanırken aynı zamanda temizlik maddeleri arasından seçim yapmak mümkün hale geliyor. Bir diğer özellik çeşitli haritaların olması. Bu durum ile birlikte birçok noktada temizlik işlemi yapılabiliyor.

PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

Steam’de 200 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyunun en çok eleştirildiği noktalardan birisi fiyatı olması. Temizlik yapmak için bir oyuna 200 TL ödemeyi bazı insanlar saçma bulmuş durumda. Buna rağmen oyun, terapi oyunu gibi görülerek %97 olumlu yorum aldı.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri:

  • Windows 8 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 760 veya AMD Phenom II işlemci
  • 4 çekirdek 2,8 GHz işlemci
  • 4 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R7 260X ekran kartı
  • DirectX 11
  • 6 GB depolama alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

SMITE Sistem Gereksinimleri

Steam’de 100.000’in üzerinde değerlendirmesi bulunan MOBA oyunu SMITE sistem gereksinimler…