Popüler ücretsiz strateji oyunları

Popüler ücretsiz strateji oyunları ile yeni yelkenler açmak isteyen kullanıcılar mevcut. Bu başlık altında pek çok strateji oyununa değinmek isteriz.

Steam, sunduğu pek çok olanak ile elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir firma. Kur politikası ile de bunu kanıtlayan şirket, ücretsiz oyunlarıyla da tercih edilen bir yer. Gelin bu oyunları beraber inceleyelim.

Popüler Ücretsiz Strateji Oyunları

Conqueror’s Blade

Türkçe dil ve altyazı desteği bulunan ve İngilizce seslendirmeye sahip olan bu oyun, Booming Tech tarafından geliştirilen ve My.Games tarafından yayınlanan bir oyun olmakla birlikte çoğunlukla olumlu yorumlara sahip bir yapım. Oyuncular, taktiksel strateji oyunu olan Conqueror’s Blade’de aksiyonu dibine kadar yaşayarak destan yazacak.

Popüler ücretsiz strateji oyunları

March of Empires

Popüler ücretsiz strateji oyunları arasında bulunan March of Empires, Gameloft tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun olmakla beraber strateji ve devasa çok oyunculu oyun olarak da geçiyor. Türkçe dil desteği ve altyazı desteği mevcut olan oyunda amaç kaleyi geliştirip düşmanlara karşı savaşmak.

World of Tanks Blitz

Karşımıza çıkan bir diğer oyun olan World of Tanks Blitz, Wargaming Group Limited şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tank oyunu. Oynaması bedava olan bu oyunda amaç, oyuncunun kendi tankını özelleştirip güçlendirmesi ve diğer tanklara karşı savaşması. Oldukça eğlenceli bir tank savaşı oyunu olan World of Tanks Blitz, Steam’de çok olumlu yorumlara sahip.

Paladins

Paladins, popüler ücretsiz strateji oyunları arasında adını duyuran eşli tarzında bir oyun. Valorant grafiklerine benzerliği ile dikkat çeken Paladins’te amaç rakibe karşı savaşmak ve rakibin karşısına teçhizatlı bir şekilde çıkmak. Oyunun Türkçe desteğinin bulunduğunu belirtelim.

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget, eğlenceli bir rol yapma oyunu olurken oyuncular, bununla birlikte oyun içerisinde stratejisini konuşturacak. Clash of Clans tarzı bir yapıya sahip olan ve kendi grafikleri ile öne çıkan bu oyunda kendi karakterini oluşturacak olan oyuncu, gelişerek diğer oyunculara karşı savaş gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…