popüler ücretsiz mobil oyunlar

Mobil oyun sektörü, güç kaybetmeden kendini geliştiriyor. Bu doğrultuda kullanıcılar popüler ücretsiz mobil oyunlar hakkında da araştırmalar yapıyor.

Popüler olarak karşımıza çıkan pek çok mobil oyun bulunmakta. Gelişen bir sektör olan mobil oyun sektörü, özellikle son yıllarda değerine değer kattı. Eskisinden daha kaliteli özelliklerle ve daha gerçekçi grafiklerle oyuncuları mutlu etmeyi başaran mobil oyun yapımcıları, kendilerini geliştirmeye devam ediyor.

Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar

Merge Alphabet: Lord Run

Karşımıza çıkan oyunlardan birisi olan Merge Alphabet: Lord Run, adından da anlaşılacağı üzere birleştirmeli bir oyun. Oyuncular, ilerleyerek karakterler topluyor ve sonrasında bu karakterleri birleştirerek güçlendiriyor. Ardından savaşarak bölüm atlıyor.

Rainbow Impostor Survivor 3D

Among Us oyuncuları, bu oyundaki karakterleri tanıyor olmalı. Oyunda çeşitli harf kutuları bulunuyor. Amaç, bu kutuları toplayıp gerekli alana yerleştirmek. Bunun yanı sıra eğlenceli pek çok özelliğe sahip olan oyunda görevleri yerine getirirken düşmanlara karşı da dikkat etmek gerekiyor.

popüler ücretsiz mobil oyunlar

Hunt & Seek

Kullanıcıların karşısına popüler ücretsiz mobil oyunlar arasında saklambaç da çıkıyor. Oyunda insanlar ve nesneler bulunmakta. İsteyenler avcı isteyenler saklanan oluyor. Saklananlar nesne olurken avcılar insan olarak hangi nesnenin gerçek olduğunu anlamaya çalışıyor. Önemli olan şey insan varken hareket etmemek ve gerçekçi bir şekilde durmak.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends oyuncularının bildiği bir tarz olan bu oyun, LoL’u mobil platforma getiriyor. Play Store’da 10 milyondan fazla indirmesi bulunan oyun, 2 milyondan fazla yorum almış durumda. Kullanıcılar, arenada savaşarak rakibin kalesini ele geçirmeye çalışacak.

MARVEL Future Revolution

İnsanların popüler ücretsiz mobil oyunlar arasında tercih edebileceği bir diğer yapım olan MARVEL Future Revolution, eğlenceli efektler ve gerçekçi davranışlar ile ön plana çıkıyor. 10 milyonun üzerinde indirme almış bir şekilde oyuncularla buluşan oyunda karakter özelleştirme, gerçek zamanlı savaş mekaniği ve muazzam silahlar bulunuyor. 3 boyutlu bir dünyada eğlencenin dozunu kaçırmaya hazır mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

En Çok Satan Oyunlar (Steam)

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar…