Popüler Minecraft Bedrock eklentileri

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında karşımıza çıkan pek çok mod yer alıyor. Gelin bu eklentileri beraber inceleyelim.

Hayatta kalma deyince akla gelen oyunlardan birisi olan Minecraft, yalnızca PC için değil aynı zamanda mobil ve konsol için de bulunuyor. Konsol ve mobil sürümlerde oyun, Bedrock Edition olarak geçiyor. PC hariç diğer platformlardaki Minecraft oyunları, çapraz platform desteğine sahip. Aynı zamanda JAVA Edition kadar olmasa da çeşitli eklentilerle oyunu daha eğlenceli hale getirmek mümkün.

Popüler Minecraft Bedrock Eklentileri

Translations

Oyundaki öne çıkan ve 2 milyonun üzerinde indirmeye sahip olan bir eklenti olan Translations, oyuncuların çeviri özelliklerinden yararlanmasına imkan tanıyor. Bu eklentinin amacı, JAVA Edition’da yer alan çevirileri Bedrock Edition’a getirmek. JAVA sürümündeki çeviri daha iyi olduğu için bu mod, büyük bir ilgiye sahip.

The PewDiePack

200.000’e yakın indirme ile karşımıza çıkan bu eklenti, bir kaynak paketi olarak geçiyor. Oyunu JAVA Edition’a benzeten bu mod, aynı zamanda kendine özgü dokulara da sahip bir eklenti. Bununla beraber kaynak paketinde farklı sesler de mevcut.

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri

BetterVanillaBuilding

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında yer alan bu paket, oyunun görünümünü güncelleyen bir özelliğe sahip. Oyunun dokusunu daha kaliteli ve daha yumuşak yapan mod, bu sayede blokları göz zevkine uygun hale getirmiş oluyor.

Faithful HD [x512]

Minecraft dünyası, kendine özgü bir yapıyı bünyesinde bulundursa da bazı oyuncular, daha gerçekçi ve daha yüksek kaliteye sahip mod paketleri ile oynamayı tercih ediyor. Minecraft’ın kendi doku paketindeki dokular 16×16 olurken bu eklentide 512×512 çözünürlükte dokular sayesinde daha kaliteli bloklarla oyun oynanıyor hale gelecek.

Skyfactory Bedrock 100 Plus Modpack

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında bulunan bu eklenti, eklentiden çok bir eklenti paketi olarak yer almakta. İçerisinde pek çok modun bulunduğu bu paket, sunduğu özelliklerle oyuncuların sevdiği bir eklenti paketi haline geldi. Yeni eşyalar, çeşitli mekanikler, silahlar, bilgisayar sistemi ve elektronik gibi birçok olanağa bu mod ile erişmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Teknik Minecraft Modları

Minecraft, dünyanın en çok satan oyunu. Bu bağlamda teknik Minecraft modları da modlu oyna…