oynaması ücretsiz oyunlar

Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar hakkında bilgi almak isteyen pek çok kişi mevcut. Gelin sizlere bu oyunları açıklayalım.

Steam, oyunculara uygulamış olduğu düşük kur politikası sayesinde her ne kadar etkili bir platform olsa da son zamanlarda bu politikada güncelleme yaşandı. Bu zamana kadar 1,8 lira olarak kabul edilen dolar kuru, yeni güncelleme ile 10 TL’ye ulaştı. Bu durum oyuncuları derinden etkiledi. Buna rağmen bedava olan pek çok kaliteli oyun var.

Oynaması Ücretsiz Oyunlar

Counter-Strike: Global Offensive

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olan CS:GO, e-spor turnuvalarında da kullanılması ile biliniyor. Gelişmiş savaş teknikleri ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan bu oyun 6.7 milyon inceleme almış durumda ve incelemelerin çoğu olumlu.

DOTA 2

CS:GO’dan sonra en popüler oyunlar arasında yer alan bir diğer oyun 1.8 milyon incelemeye sahip DOTA 2 olarak karşımıza çıkıyor. League of Legends tarzı bir oyun olan DOTA 2’de amaç, gelişerek düşmanlara karşı savaşmak ve karşı takımı yenmek. Oyunun değerlendirmesinin çok olumlu olduğunu belirtelim.

oynaması ücretsiz oyunlar

Apex Legends

Karşımıza çıkan bir diğer oyun olan Apex Legends, 520.000’in üzerinde çok olumlu değerlendirmelere sahip bir yapım. Listedeki ilk 2 oyuna göre oldukça yeni bir çıkış tarihi bulunan Apex Legends, CS:GO’ya benzer fakat daha fantastik grafiklerle kullanıcıları büyülemeyi başarmış durumda.

PUBG: Battlegrounds

Kullanıcılar, oynaması ücretsiz oyunlar arasında PUBG ile de karşılaşıyor. 2017 yılında piyasaya sürülen bu oyun, 2 milyon oya sahip olmasının yanı sıra oyuncuların %60’a yakını oyuna olumlu değerlendirme yapıyor. Oyunda amaç 100 kişilik bir arenada hayatta kalmaya çalışmak ve diğer oyunculara karşı savaşmak.

Lost Ark

Siz değerli oyuncularımız için Lost Ark oyunundan da söz edebiliriz. Listenin 5. sırasında yer alan bu yapım, devasa çok oyunculu bir rol yapma oyunu. Fantastik grafikleriyle dikkatleri üzerine çeken oyunda pek çok büyü ve görev de yer alıyor. Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olduğunu da açıklayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

En Çok Satan Oyunlar (Steam)

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar…