Knight Online sistem gereksinimleri

Eski neslin severek oynadığı bir oyun olan Knight Online sistem gereksinimleri ile araştırılmaktadır. Sizlere bilgiler sunmak isteriz.

Knight Online, Noah System tarafından geliştirilen çok oyunculu devasa bir rol yapma oyunu. Oyuncuların fantastik bir dünyaya kapıları aralamasına imkan tanıyan oyun, 15 Temmuz 2002 tarihinde Güney Kore’de yayınlandıktan sonra dünya geneline yayılmaya başladı. 2016’dan beri de Steam’de mevcut.

Knight Online

Devasa bir dünyada rol yapan oyuncular için birçok ırk kullanıcıların karşısına çıkmakta. Bu ırklar Warrior, Rogue, Priest, Mage, Porutu ve Kurian olarak açıklanıyor. Oyuncular oyuna başlarken iki farklı ırktan birini seçebilir. Bu ırklar El Morad ve Karus olarak yer alıyor. Kullanıcılar, ırk seçimi sonrasında karakterlerden birini seçiyor ve mücadeleye başlıyor.

Oyunda sınır savunma savaşı, unutulmuş tapınak, karanlık ay savaşı ve Juraid Dağı gibi çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinliklere katılım sağlayan oyuncular pek çok ödül ile karşı karşıya kalıyor.

Knight Online sistem gereksinimleri

Knight Online sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler paylaşmadan önce oyunun Steam’deki değerlendirmelerini de incelemek lazım. Oyunun 9.999 incelemede aldığı olumlu oy oranı %49 olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Oyuncuların oyuna bu kadar düşük oy vermesi pek çok kişinin dikkatini çeken bir durum.

Steam oyuncularının oyuna düşük puan vermesindeki nedenler arasında oyunun eskisi gibi olmadığı ve bazı eksikliklerin yer aldığı olarak açıklanıyor. Bazı kullanıcıların eleştirdiği nokta ise oyun grafiklerinin yenilenmemesi olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra pay to win sisteminin yaygınlaşması da oyuncuları çileden çıkarmış durumda.

Knight Online Sistem Gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimizde kullanıcıların güçlü bir sisteme sahip olması gerekmediği görülüyor. Oyun, 2002 yılında piyasaya sürüldüğü için istediği donanımlar da oldukça az. Oyun için en düşük sistem gereksinimleri:

  • Windows 2000 işletim sistemi
  • Intel Pentium 3 600 MHz
  • 512 MB RAM
  • Direct3D desteği
  • 2 GB depolama alanı

Oyunun ne kadar eski olduğu istediği en düşük işletim sistemi sürümünden de belli oluyor. Yani bu kadar eski bir oyunu kullanıcılar günümüz başlangıç seviyesinde sistemler ile dahi rahatlıkla oynar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

PowerWash Simulator Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

PowerWash Simulator özellikleri ve incelemesi ile beraber merak ediliyor. Gelin sizlere bu…