Oyunity

Jurassic World Evolution 2 Sistem Gereksinimleri

Jurassic World Evolution 2 sistem gereksinimleri

Steam’de çok olumlu oylara sahip bir oyun olan Jurassic World Evolution 2 sistem gereksinimleri ile beraber araştırılan bir oyun olmakta.

Günümüzün en güzel simülasyon oyunlarından birisi olarak bizlerin karşısına çıkan Jurassic World Evolution 2, dinozorların bulunduğu bir hayvanat bahçesini yönetmeye imkan tanıyor. Her dinozorun kendine has özellikleri bulunmakta. Kullanıcıların amacı dinozorları güzel bir şekilde bakıp onlara en iyi imkanları sunmaya çalışmak. Bunun yanı sıra bu işten gelir elde etmek ve daha çok gelişmek işin bir diğer boyutu.

Jurassic World Evolution 2

Kaliteli doğasıyla insanların ilgisini çeken bir yapıya sahip olan Jurassic World Evolution 2, gerçekçi dinozorlar ile birlikte harika bir oyun. Oyunun dikkat çeken detaylarından birisi bazı ürkütücü senaryolara yer vermesi. Bazen dinozorların vereceği tepkiler sıra dışı olabilir. Böylece oyun daha aksiyon dolu ve daha eğlenceli hale bürünüyor.

Her kullanıcının kendine özgü bir Jurassic World Evolution 2 macerası yaşayacağı bu oyunda farklı deneyimler elde edilebiliyor. Büyüleyici dinozorların gezmiş olduğu bu dünyada detaylı yönetim araçları ile beraber harika olanaklara ev sahipliği yapılmakta.

Jurassic World Evolution 2 sistem gereksinimleri öncesinde birkaç özellikten daha bahsedelim. Oyunda işletme yönetimi oyunlarında olması gereken ziyaretçi özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, ziyaretçilerden gelir elde ederek onları eğlendirmiş hale geliyor. Ayrıca oyunda 75’in üzerinde dinozor türü olduğunu açıklayalım. Oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar Steam veya Epic Games üzerinden oyunu satın alıp kurabilir.

Jurassic World Evolution 2 Sistem Gereksinimleri

En Düşük

Önerilen

Exit mobile version