Football Manager 2023 sistem gereksinimleri

Football Manager 2023 sistem gereksinimleri ile merak ediliyor. Bu içerikte sizlere FM23’ün özelliklerinden ve sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz.

Günümüzün en değerli oyunları arasında yer alan FM23, sunduğu özelliklerle beraber pek çok oyuncunun beğenerek tercih ettiği bir oyun olmakta. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse FM23, kullanıcıların teknik direktör olup takım yönettiği bir oyun. 8 Kasım 2022’de piyasaya sürülen Football Manager 2023, şimdiden bazı oyuncuların denemiş olduğu bir oyun.

Football Manager 2023 Özellikleri

Football Manager 2023 sistem gereksinimleri başlığı öncesinde oyunun özelliklerinden bahsetmiş olalım. Oyuna başlarken bir kulüp seçiliyor veya kulüp oluşturuluyor. Kulüp seçimi dışında oyuncu, kendi teknik direktörünü oluşturuyor. Kulüp ve teknik direktör seçimi aşamasından sonra ise lig serüveni başlıyor.

Oyunun özelliklerinden birisi sosyal medya ve haber sisteminin yer alması. Haber sistemi sayesinde dünyadan spor haberleri ve yönetilen takım ile ilgili haberler alınabilirken sosyal medya sayesinde haberlere yapılan yorumlar görülüyor ve kullanıcıların attığı paylaşımlar gösteriliyor.

Football Manager 2023 sistem gereksinimleri

FM23 ile birlikte geliştiriciler, artık taraftarların yanında daha güçlü olabiliyor. Bu da taraftar ile teknik direktör arasında sıkı bir bağ kurulmasına vesile oluyor. Bununla birlikte oyundaki yenilikler arasında yer alan daha büyük etkinlikler düzenleme olanağı artık mümkün hale geldi. Bu da oyuncuların daha güzel çalışmalara imza atmasını sağlayacak bir adım.

Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

Özetle teknik direktör olarak futbol takımı yönetilen bir oyun olan Football Manager 2023, bunun gibi daha pek çok özelliğe yer veriyor. Oyuncuların çoğundan olumlu yorumlar alan oyun, Steam’de %87 oranında olumlu değerlendirmelere sahip. Beğenmeyen oyuncular genel olarak seri oyunlarının birbirini tekrar etmesinden şikayet ediyor. Yani oyuncular daha çok yenilik bekliyor.

Football Manager 2023 sistem gereksinimleri şu şekilde yer alıyor:

  • Windows 7 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 işlemci
  • 4 GB RAM
  • Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD Mobility Radeon HD 3650 ekran kartı
  • DirectX 11
  • 7 GB depolama alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

PowerWash Simulator Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

PowerWash Simulator özellikleri ve incelemesi ile beraber merak ediliyor. Gelin sizlere bu…