Oyunity

FIFA 23 Sistem Gereksinimleri

FIFA 23 sistem gereksinimleri

FIFA 23 sistem gereksinimleri ile birlikte kullanıcıların araştırmış olduğu bir içerik. Bu konu ile beraber sizlere FIFA 23’ten söz edelim.

Oyun dünyasının severek oynanan spor oyunlarından birisi olan FIFA serisi, yeni oyunu olan FIFA 23 ile birlikte karşımıza çıkmış durumda. 30 Eylül’de yayınlanan oyun, şimdiden birçok oyuncu tarafından satın alındı. Steam’de oyuncuların yarısı kadarının beğenmiş olduğu bu oyun, özellikle her yeni sürümde birbirine benzer mekanikler sebebiyle eleştirilmekte. Buna rağmen birçok oyuncu, oyunu alarak oynamaya devam ediyor.

FIFA 23 Özellikleri

FIFA 23 sistem gereksinimleri öncesinde oyunun özelliklerinden bahsetmiş olalım. FIFA 23’ün eleştirilen kısmı her yıl çıkan sürümlerin birbirine benzemesi. Oyuncuların isteği ise yeni sürüm güncellemelerinin mevcut oyuncular için ücretsiz olması ve sezon güncellemelerine ağırlık verilmesi. Minecraft tarzı bir satın alma yöntemini öneren oyuncular, oyunun bu şekilde gelişmesini talep ediyor.

HyperMotion2 teknolojisini kullanan FIFA 23, yeni oyunda karakter fiziklerinin daha gerçekçi olmasını sağlıyor. Bu oyunun bir diğer özelliği ise ilk defa kadın futboluna destek vermeye başlaması. Artık oyuncular, kadın futbol takımlarından birini seçerek bu şekilde mücadele gösterebiliyor olacak. Kariyer oluşturma, turnuva düzenleme ve hızlı maç oynama gibi pek çok özelliğe yer veren FIFA 23, sistem gereksinimleriyle de merak edilen bir oyun olmaktadır.

FIFA 23 Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Exit mobile version