Fallout 3 ücretsiz

Fallout 3 ücretsiz hale geldi. Oyun severler bu haber ile birlikte şimdiden heyecanlanmaya başladı. Peki oyun nasıl alınıyor?

Epic Games Store, her hafta yayınladığı ücretsiz oyun kampanyaları ile insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kurulduğu dönemden bu yana bedava oyun kampanyalarını sürdüren firma GTA V, Cities: Skylines ve Civilization VI gibi çeşitli oyunlara ağırlık vermişti. Şimdi yeni kampanyası ile Fallout 3 hayranlarını sevindiren şirket, oyunu herkesin beğenisine sundu.

Fallout 3 Ücretsiz Hale Geldi

Epic Games Store, Cadılar Bayramı sebebiyle 18 Ekim ve 1 Kasım 2022 tarihleri arasında indirim kampanyalarına yer vermeye başladı. %75’e varan indirimlere ev sahipliği yapan firma, bu şekilde daha çok oyuncunun ilgisini çekmeye çalışıyor. Özellikle korku temalı oyunları ön plana çıkaran Epic Games Store, bu oyunlar arasında Back 4 Blood: Standard Edition, Evil Dead: The Game ve World War Z Aftermath gibi oyunlara yer veriyor.

Fallout 3 ücretsiz

Epic Games, yalnızca bu oyunları değil aynı zamanda ürkütücü temaya sahip olmayan GTA V, God of War ve Far Cry 6 Standard Edition gibi oyunların da indirime girmesini sağladı. Bununla beraber Fallout serisi oyunlarına da büyük indirimler yapıldı. Kullanıcılar, %75 indirim ile pek çok Fallout oyununa sahip olabilecek.

Asıl kampanya Fallout 3 ücretsiz haberi ile geldi. Bazı oyuncuların istek listesinde yer aldığı Fallout 3, 1 haftalığına bedava olarak kütüphaneye eklenebilecek ve oynanabilecek. Oyunu kütüphaneye ekleyen kullanıcı sürekli sahip oluyor. Bundan dolayı kampanya bitmeden kaçırılmaması gerekiyor. 2008’in en beğenilen oyunu olan oyunda amaç, kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışmak. Oyuncu, kendi karakterini oluşturarak hemen oyuna başlıyor ve kendine özgü atmosfere sahip bir evren ile karşılaşıyor.

Epic Games’in Fallout 3 dışında bedava olarak dağıtmaya başladığı bir diğer oyun Evoland Legendary Edition olarak yer alıyor. Rol yapma tarzı bir oyun olan Evoland Legendary Edition ile birlikte oyuncu, karakterini geliştirerek ve etkileşimler kurarak ilerleyecek. Yeni bir maceraya hazır mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…