Fall Guys sistem gereksinimleri

Sevilen aksiyon oyunlarından birisi olan Fall Guys sistem gereksinimleri ile beraber insanların merak ettiği bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Eğlenceli ve aksiyon dolu pek çok oyun var. Bu oyunlar arasında örnek vermek gerekirse Among Us’u gösterebiliriz. Among Us, katillerin bulunduğu bir ortamda geçiyor. Katiller ise gizlice masum birini öldürüyor. Fall Guys ise katil kim tarzında değil de arcade tarzı bir oyun olarak yer alıyor.

Fall Guys

Fall Guys, birkaç sene önce çıkan ve Steam’de satılan bir oyun olsa da Haziran ayında Epic Games’te ücretsiz olarak yayınlanmaya başladı ve ardından Steam’den kaldırıldı. Oyun, bedava olmasıyla beraber pek çok oyuncu, oyunu oynayarak eğlenceli vakitler geçirmeye başladı.

Oyunda amaç, yarışta lider olmak. Birçok parkurun bulunduğu oyunda yarış parkurunun yanı sıra farklı parkurlar da mevcut. Eğlenceli yarış parkurlarında oyuncuların amacı hedefe erken varmak. Final etabında liderin seçildiği bu oyunda bir diğer parkur aşağı düşmeme parkuru olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bunun gibi pek çok parkur rengarenk bir şekilde kullanıcılarla buluşmakta.

Fall Guys sistem gereksinimleri başlığına geçmeden önce bir özellikten daha söz edelim. Oyuncuların çoğunun beğenmiş olduğu bir oyun olan Fall Guys, bu özelliklerin yanı sıra karakter geliştirme özelliğini de bünyesinde bulunduruyor. Karakter geliştirme özelliği sayesinde karakterin stili güncellenebiliyor. Kullanıcılar ister para ile ister oyun oynayarak çeşitli nesneler elde edebilir.

Oyun için değerlendirmeleri incelediğimizde eleştirmenlerin %91’inin oyunu önerdiği görülürken en iyi eleştirmen ortalaması 80 puan olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra Metacritic değerlendirmelerini incelediğimizde oyuncuların puan ortalaması 7,1 olurken Metascore değeri 80 olarak yer almakta.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

En Düşük

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 veya benzer AMD işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 ekran kartı
  • 2 GB depolama alanı
  • Geniş bant internet bağlantısı
  • Epic Games hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

PowerWash Simulator Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

PowerWash Simulator özellikleri ve incelemesi ile beraber merak ediliyor. Gelin sizlere bu…