Oyunity

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Dağıtıyor

Epic Games ücretsiz oyunlar

Oyun platformu Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı. Bu hafta bedava olan oyunların toplam değeri 92 TL ediyor.

Epic Games, kurulduğu dönemden bu yana her hafta ücretsiz oyun kampanyası yaparak kullanıcıları memnun etmeye çalışıyor ve insanların ilgisini kendine çekmeye gayret ediyor. Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store, şu anda güzel bir oyuncu kitlesine hitap etmekte. Bazen 1, bazen 2, bazen 3 oyunu birden bedava hale getiren şirket, şimdi de yeni bir kampanya ile gündeme geldi.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Sunuyor

Epic Games, Warhammer 40,000: Mechanicus isimli oyunu bedava yaparak müşterilerin beğenisine sundu. 59 TL değerindeki bu oyunu kütüphaneye ekleyen oyuncular diğer ücretsiz olan oyun da dahil oyuna sürekli sahip olacak. Strateji ve sıra temelli taktiksel bir oyun olan Warhammer 40,000: Mechanicus oyununda oyuncu, en ileri teknoloji orduyu kontrol edip en iyi şekilde yönetmeye çalışıyor olacak. Verilecek olan her  karar görevin sonucunu ciddi bir şekilde etkileyecek.

Bulwark Studios tarafından geliştirilen ve Kasedo Games tarafından yayınlanan bu oyun güçlendirme sistemi, eşsiz stratejik savaş mekaniği ve karar sistemi gibi özellikler ile karşımıza çıkıyor. Doğru yolu seç ve başarıya uzanan yolda en iyi şekilde ilerlemeye çalış.

Epic Games ücretsiz oyunlar arasında Saturnalia adlı oyuna da yer vermiş durumda. Kullanıcılar, bu oyun ile birlikte hayatta kalma ve korku macera karışımı bir oyun oynamış olacak. Santa Ragione tarafından geliştirilip yayınlanan bu oyun, hem Windows hem Mac OS işletim sisteminde mevcut. 33 TL değerinde olan Saturnalia, üçüncü şahıs şeklinde oynanan kendine özgü özelliklere sahip bir oyun olarak kullanıcılarla karşılaşıyor.

Oyunun özelliklerini şu şekilde açıklayabiliriz:

Exit mobile version