Epic Games ücretsiz oyunlar

Oyun platformu Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı. Bu hafta bedava olan oyunların toplam değeri 92 TL ediyor.

Epic Games, kurulduğu dönemden bu yana her hafta ücretsiz oyun kampanyası yaparak kullanıcıları memnun etmeye çalışıyor ve insanların ilgisini kendine çekmeye gayret ediyor. Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store, şu anda güzel bir oyuncu kitlesine hitap etmekte. Bazen 1, bazen 2, bazen 3 oyunu birden bedava hale getiren şirket, şimdi de yeni bir kampanya ile gündeme geldi.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Sunuyor

Epic Games, Warhammer 40,000: Mechanicus isimli oyunu bedava yaparak müşterilerin beğenisine sundu. 59 TL değerindeki bu oyunu kütüphaneye ekleyen oyuncular diğer ücretsiz olan oyun da dahil oyuna sürekli sahip olacak. Strateji ve sıra temelli taktiksel bir oyun olan Warhammer 40,000: Mechanicus oyununda oyuncu, en ileri teknoloji orduyu kontrol edip en iyi şekilde yönetmeye çalışıyor olacak. Verilecek olan her  karar görevin sonucunu ciddi bir şekilde etkileyecek.

Epic Games ücretsiz oyunlar

Bulwark Studios tarafından geliştirilen ve Kasedo Games tarafından yayınlanan bu oyun güçlendirme sistemi, eşsiz stratejik savaş mekaniği ve karar sistemi gibi özellikler ile karşımıza çıkıyor. Doğru yolu seç ve başarıya uzanan yolda en iyi şekilde ilerlemeye çalış.

Epic Games ücretsiz oyunlar arasında Saturnalia adlı oyuna da yer vermiş durumda. Kullanıcılar, bu oyun ile birlikte hayatta kalma ve korku macera karışımı bir oyun oynamış olacak. Santa Ragione tarafından geliştirilip yayınlanan bu oyun, hem Windows hem Mac OS işletim sisteminde mevcut. 33 TL değerinde olan Saturnalia, üçüncü şahıs şeklinde oynanan kendine özgü özelliklere sahip bir oyun olarak kullanıcılarla karşılaşıyor.

Oyunun özelliklerini şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Karakter öldüğü zaman köyün mimarisi güncelleniyor.
  • Özel yeteneklere sahip olan karakter ile daha iyi ilerle.
  • Kestirme yollardan yararlanmak için alet ve malzemelerden yararlan.
  • Sabit bir hikayeye dayanmayan yani dinamik hikaye sistemi sayesinde oyuncu kendi yolundan gidecek.
  • Bulmaca tarzı oyunlar ile oyun daha eğlenceli hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…