En iyi sanal gerçeklik oyunları

En iyi sanal gerçeklik oyunları neler? Gelin bu başlık altında en iyi oyunları sizler için paylaşmış olalım. Umarız sizlere faydalı bir yazı olur.

Oyun dünyası, pek çok oyun ile kendini geliştiren bir yapıda bulunuyor. Son yılların öne çıkan oyunları arasında sanal gerçeklik oyunları da yer almaktadır. Bu oyunlar arasında özellikle popüler oyunlar da bizlere göz kırpıyor.

En İyi Sanal Gerçeklik Oyunları

F1 22

Oyuncuların severek oynamış olduğu oyunlardan birisi olan F1 22, Formula 1 yarışlarını gerçekçi bir deneyim ile yaşamak isteyenlerin önüne seriliyor. Gerçekçiliğin yanı sıra VR deneyimine de imkan tanıyan F1 22 oyunu, bu özelliği sayesinde oyuncuların kendini bu dünyanın içerisinde hissetmesine imkan tanıyor.

Microsoft Flight Simulator

2020 yılında piyasaya sürülen oyun olan Microsoft Flight Simulator, gerçek dünya üzerinde uçak sürmeyi sağlayan bir deneyime ev sahipliği yapıyor. Dünyanın pek çok yerinden havaalanını bulunduran oyun, Türkiye’deki havaalanlarına da yer veriyor. Yapay zekası ile beraber dünyanın pek çok yerini uçakla gezmenin olanaklı hale geldiği oyun aynı zamanda hedef noktaya gidilerek oynanan bir sanal gerçeklik destekli yapıya sahip.

En iyi sanal gerçeklik oyunları

The Forest

Hayatta kalma tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkan The Forest, geliştirildiği dönemden bu yana yüz binlerce kullanıcı tarafından beğeniyle oynanan bir oyun. Son derece olumlu yorumlara sahip bu oyunda hayatta kalmak için kaynak topla ve geliş.

No Man’s Sky

En iyi sanal gerçeklik oyunları arasında bulunan No Man’s Sky, açık dünya ve keşif oyunu olarak bizlerin karşısında yer alıyor. Oyunda pek çok gezegen yer alıyor ve bu gezegenler rastgele bir şekilde oluşuyor. Amaç gezmek, gelişmek ve keşfetmek.

DiRT Rally 2.0

Yarış oyunu olan DiRT Rally 2.0, gerçekçi grafikleri ve çeşitli özellikleri ile oyuncuların ilgisini çeken harika bir oyun. On binlerce oyuncunun oynadığı bu oyunda pek çok araç modeli yer almaktadır. Hemen aracını seç ve zorlu arazi şartlarına karşı mücadele göster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

En Çok Satan Oyunlar (Steam)

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar…