en iyi GTA V modları

GTA V, 2013 yılında piyasaya sürülen ve pek çok oyuncunun severek oynadığı bir açık dünya oyunu. Bu içerikte en iyi GTA V modları hakkında bilgi vereceğiz.

2011 yılında fragman ile birlikte karşımıza çıkan GTA V oyunu, 2013 yılı ile beraber oyuncularla buluştu. 2014’te PC sürümü ile birlikte oyunu daha çok oyuncunun oynamasına imkan tanıyan Rockstar Games, günümüze kadar oyunu güncellemeyi sürdürdü. Artık yeni GTA oyunu için hazırlıklar yapan firma, ortaya güzel bir oyun bırakmış oldu. Halen milyonlarca oyuncunun oynamış olduğu GTA V, pek çok mod ile tercih ediliyor.

En İyi GTA V Modları

Script Hook V

En sevilen GTA V modlarından birisi Script Hook V olarak bizlerin karşısına çıkıyor olmakta. Bu modun amacı, pek çok şeye hızlı bir şekilde ulaşmak. Mod menüsünde ışınlanma, oyuncuyu düzeltme, para ekleme, aranma yıldızını güncelleme, görünmezlik oluşturma ve hızlı koşma gibi çeşitli özellikler bulunuyor.

Packfile Limit Adjuster

Bazı kullanıcılar gereğinden fazla mod kurmaya çalışabiliyor. Bu durum hataya neden olabilir. Bu hatanın kaldırılması için bu mod gerekiyor. Modun amacı, limiti düzenleyerek bu hatanın önüne geçmek.

en iyi GTA V modları

Map Builder

Adından da anlaşılacağı üzere en iyi GTA V modları arasında yer alan Map Builder, harita üzerinde inşa yapmayı kolaylaştırıyor. Oyuncular, çeşitli nesneleri birleştirerek ortaya harika yapılar koyabiliyor. Özetle bu eklenti, GTA V’in var olan yapılarını harita üzerine yerleştirmek için.

Real Time Handling Editor

Pek çok oyuncunun beğendiği bir mod olan bu modun amacı, objeler üzerinde düzenleme yapmak. Mod ile birlikte oyuncular, nesnelerin özelliklerini güncelleyerek istediği şekle getirebiliyor. Örneğin bir aracın pek çok özelliği hızlı bir şekilde güncellenebilir. Bu sayede araç, araba bakım merkezlerinin yaptıklarından daha özel hale getirilebilir.

Drift Mod

Kullanıcılar en iyi GTA V modları arasında Drift Mod ile de karşılaşıyor. Drift mod, drift tutkunlarının kullandığı bir mod. Modun amacı, drift ayarı yaparak araçların daha iyi kaymasını sağlamak. Bu da oyundaki eğlencenin dozunu arttıran bir deneyim sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Popüler Minecraft Bedrock Eklentileri

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında karşımıza çıkan pek çok mod yer alıyor. Gel…