en iyi CLEO modları

GTA severler en iyi CLEO modları sayesinde kaliteli modların hangileri olduğunu öğrenebiliyor. Bu ipucunda en çok indirilen modları açıklayacağız.

GTA serisi, son olarak GTA V oyunu ile gündeme gelmiş olsa da şimdiden Rockstar Games’in yeni GTA oyunu ile ilgili çalışmalar yaptığı biliniyor. Henüz yeni oyunun ne zaman çıkacağını geçin fragmanı bile yayınlanmamışken GTA’nın eski oyunları halen oynanan oyunlar arasında bizlerin karşısına çıkıyor. Özellikle modlarla oynamak, insanların sevdiği bir aktivite.

CLEO Hakkında Bilgi

CLEO GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunları için geliştirilen bir mod kurma yazılımı. Son olarak CLEO 4 sürümü ile karşımıza çıkmış olan bu sistem, GTA oyunlarının değiştirilmesine imkan tanıyor. CLEO modları sayesinde oyuna yeni özellikler ekleniyor.

En İyi CLEO Modları

Car Spawner

En çok kullanılan modlardan birisi Car Spawner olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modun amacı araç oluşturmak. Oyuncu, listeden istediği aracı hemen seçerek yanına çekebiliyor. Bu şekilde araç sorunu ile karşılaşmıyor.

First Person

En çok tercih edilen modlardan birisi de First Person modu olarak yer alıyor. Bu modun amacı, adından da anlaşıldığı üzere FPS bakış açısı eklemek. Yani karakterin gözünden oyun oynanıyor. Bu özellik ile birlikte daha gerçekçi bir oynanış mümkün hale geliyor.

en iyi CLEO modları

GTA V HUD

Sevilen özellikler arasında yer alan ve en iyi CLEO modları arasında kendine yer edinen GTA V HUD, GTA San Andreas’ın arayüzünü geliştiriyor. Örneğin silah seçerken GTA V’te olduğu gibi bir arayüz ile karşılaşılıyor.

Weapon Menu Mod

Bir diğer mod olarak sizlere Weapon Menu modundan bahsedebiliriz. Bu mod, oyuna silah listesi ekliyor. Kullanıcılar, silah listesi arasından istediği silahı seçerek hemen alabiliyor. Bu sayede hileler arasında yer almayan silahları aramakla uğraşmıyor.

60 FPS

Oyunun en büyük sıkıntılarından birisi 24 FPS olması. Bu durum özellikle günümüz sistemlerinde oyunun akıcı görünmemesine yol açıyor. Bu olaylar ile karşılaşmak istenmiyor ise yapılması gereken şey 60 FPS modunu kullanmak. Modun amacı FPS’i 60’a sabitlemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Popüler Minecraft Bedrock Eklentileri

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında karşımıza çıkan pek çok mod yer alıyor. Gel…