en çok satan oyunlar

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Steam’de birçok oyun bulunuyor. Bu oyunlardan bazıları oldukça sevilen oyunlar ki kısa sürede en çok satanlar arasında zirveye yaklaşıyor. Steam’ın geliştirmiş olduğu bir sisteme göre oyuncular, en çok satan oyunları güncel zamana göre inceleyebiliyor. Yani her gün sıralama değişiyor. Bakalım son zamanlarda en çok ne alınmış.

En Çok Satan Oyunlar

CS:GO

CS:GO ücretsiz olması ile bilinen bir aksiyon oyunu. 2012 yılında çıkmasına rağmen halen listenin başında yer almayı başaran bu oyun, FPS tarzı savaş oyunu olarak açıklanabilir. Turnuvalar da düzenlenen bu oyunda amaç rakibi güzel bir strateji ile alt etmek.

EA SPORTS™ FIFA 23

FIFA 23, karşımıza çıkan bir diğer futbol oyunu. Eylül ayında piyasaya sürülen FIFA 23, sunduğu pek çok özellik ve kaliteli grafikler ile beğenilse de aldığı puanın oldukça düşük olması dikkat çekiyor. Buna rağmen oyun, listenin başlarında yer alıyor.

en çok satan oyunlar

Black Desert

Oldukça uygun fiyatı bulunan Black Desert, Metin2 ve Knight Online gibi devasa çok oyunculu rol yapma oyunu olarak yer almakta. Bu oyunun ilginç yanı ücretli olması. Hatta oyunda bilet sistemi dahi mevcut. Normalde bu tür oyunlar bedava olurken bu oyunun paralı olması elit kesimin girebileceği bir oyunmuş hissi oluşturuyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

En çok satan oyunlar arasında Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu da bulunmakta. Savaş mekaniklerinin gelişmiş olduğu bir oyun olarak kullanıcılarla buluşan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, sunduğu çatışma ortamları ile ve daha pek çok detay ile ön planda yer alan harika atmosferli bir oyun.

Warframe

Son zamanların en çok satan oyunları arasında yer alan Warframe, hikaye odaklı ücretsiz bir şekilde oynanan yapım. Steam’de çok olumlu oylara sahip olan bu oyunda savaşçı olarak düşmanlara karşı savaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil oyun sektörü, güç kaybetmeden kendini geliştiriyor. Bu doğrultuda kullanıcılar popül…