eFootball 2023 sistem gereksinimleri

Futbol oyunu olan eFootball 2023 sistem gereksinimleri ile birlikte bilinmesi gereken bir yapım olmakta. Bu başlıkta oyundan söz edeceğiz.

Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilen ve aynı şirketin yayınlamış olduğu bir oyun olan eFootball 2023, Pro Evolution Soccer yani PES’in devamı niteliğinde bir oyun olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Çıktığı günden bu yana zaman zaman aldığı güncellemelerle kullanıcıları memnun etmeye çalışan firma, oyuncuların değerlendirmelerine bakarsak belki de bu zamana kadarki en büyük hatalarından birisini gerçekleştirdi.

eFootball 2023

eFootball 2023, PES’in devamı olan bir oyun. PES, geçmişe baktığımızda oyuncuların sevdiği bir yapımdı. eFootball ile beraber futbol simülasyonunu bedava hale getiren şirket, oyunculardan harika tepkiler almıştı. Oyun çıkana kadar her şey güzeldi fakat çıktıktan sonra eleştirilen bir hale büründü. Steam’de oyuncuların %28’inin olumlu yorum yaptığı bu oyun, ciddi bir şekilde eleştiri yağmuruna tutulmuş durumda.

eFootball 2023 sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermeden önce oyuncuların neden bu oyunu eleştirdiğinden söz etmek gerekiyor. Oyunun eleştirilen kısımlarından birisi takım sayısı. PES serisindeki gibi bol bol takım lisansı içermeyen yeni oyun, oyuncuların en büyük eleştirdiği noktalardan birisi olurken birçok eksiklik de dikkat çekmekte.

eFootball 2023 sistem gereksinimleri

Oyunun sadeleşmesi en büyük eleştiri kaynakları arasında bizlerin karşısına çıkarken bunun yanı sıra grafik kalitesi ve oynanış mekanikleri de bazı kullanıcıların beğendiği bir kısım oluyor.

Oyunun pek çok dili desteklediğini de ifade etmek gerekiyor. Desteklenen dillerden birisi de Türkçe olurken İngilizce seslendirmenin yer aldığını da belirtmiş olalım.

eFootball 2023 Sistem Gereksinimleri

En Düşük

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 2300 veya AMD FX 4350 işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 Ti veya AMD Radeon HD 7790 ekran kartı
  • 50 GB depolama alanı

Önerilen

  • Intel Core i5 7600 veya AMD Ryzen 5 1600 işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 590 ekran kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Battlefield 2042 Ücretsiz Olacak

Battlefield 2042 ücretsiz oluyor. Yakın zamanda açıklanan duyuruya göre EA Games, oyunu kı…