EA Play özellikleri

EA, birçok oyuna yer verdiği bir aboneliğe sahip. EA Play özellikleri ile beraber bu zamana kadar birçok oyuncunun kullandığı bir abonelik oldu.

EA Play, abonelik sistemi olarak açıklanabilir. İçerisinde yer alan pek çok ücretli oyunun ücretsiz oynanmasının yanı sıra sunduğu pek çok ayrıcalık, kullanıcıların bu abonelikten faydalanmasına imkan tanıyor. Biz kullanıcılara EA Play aboneliği yerine Xbox Game Pass aboneliği almalarını tavsiye ederiz. Çünkü Xbox Game Pass aboneliğinde EA Play aboneliği mevcut oluyor.

EA Play’ın özelliklerine değinmeden önce fiyatlandırma hakkında bilgi verelim. EA Play aboneliği almak isteyen bir kişi aylık 4,99 dolar ödemek zorunda. Yıllık ise 29,99 dolara bu aboneliğe sahip olunabiliyor. EA Play Pro ise aylık 14,99 dolar ve yıllık 99,99 dolara satılıyor. Steam’den EA Play aboneliği alanlar ise aylık 39,99 TL öderken yıllık 249,99 TL ödeme yapıyor.

EA Play Özellikleri

EA Play aboneliği ile beraber kullanıcıların elde edeceği avantajlardan birisi deneme sürümlerine yer verilmesi. Oyuncular, deneme sürümleri sayesinde 10 saate kadar bedava oyun keyfi yaşayabiliyor. Yeni oyunlar için geçerli olan bu kampanya sayesinde oyunlara ilk olarak EA Play aboneleri erişebiliyor.

EA Play özellikleri

Bir diğer özellik ücretsiz oyun kütüphanesi olarak yer almakta. EA Play’in en büyük avantajı da bu olmakta. Kullanıcılar, ücretli pek çok oyuna bedava olarak bu yöntemle ulaşabilir. Abonelik süresi boyunca ücretsiz oyunlardan yararlanmak mümkün hale geliyor.

EA Play özellikleri arasında %10 indirim fırsatı da bulunuyor. Kullanıcılar, oyun satın alırken abonelikten geçici bir süre yararlanacaksa oyuna sürekli sahip olmak için %10 indirime kavuşuyor. Bu kampanya DLC’ler için de geçerli bir durum.

EA Play, en çok ücretsiz oyun kütüphanesine sahip olması sebebiyle alınan bir abonelik olsa da bunun yanı sıra kullanıcılar çeşitli oyun içi ödüller ile de karşılaşıyor. Bu ödüller sayesinde oyundan daha iyi faydalanmak mümkün hale geliyor. Daha fazla oyun ödüllerine sahip olmak için EA Play fırsatlarını kaçırmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

En Çok Satan Oyunlar (Steam)

Steam, günümüzün en büyük oyun satış platformu. Bu doğrultuda sizlere en çok satan oyunlar…