Dekoratif Minecraft modları

Dekoratif Minecraft modları arasında pek çok mod bizlerin karşısına çıkıyor. Bu içerikte dekoratif açıdan önemli olan modları sıraladık.

Minecraft, sunduğu harika doğası ve özellikleri ile ön plana çıkan bir oyun olsa da kullanıcılar, yeni özelliklerle oyunu desteklemek isteyebilir. Forge ve Fabric gibi mod yükleme sistemleri sayesinde oyun, daha eğlenceli hale gelebiliyor. Özellikle mimari çalışmalar yapmayı sevenler için bu başlık altında 5 farklı moddan söz ediyor olacağız.

Dekoratif Minecraft Modları

MrCrayfish’s Furniture Mod

Bu modlardan birisiyle sizleri tanıştıralım. Bu modun amacı oyuna ev eşyaları eklemek. Ev eşyalarının yanı sıra dış mekanda kullanılacak eşyaları da bünyesinde barındıran mod, muazzam bir şekilde iç mimarlık yapmaya imkan tanıyor.

Macaw’s Bridges

Oyuncuların karşısına çıkan modlar arasında yer alan bu eklenti, oyuna köprüler ekliyor. Son zamanların öne çıkan modları arasında yer alan Macaw’s Bridge ile beraber oyuncular, köprü inşa edip harika tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Chisel

Bizleri büyüleyen modlar arasında Chisel modu da yer almakta. Chisel, blokların farklı varyasyonlarını üreten bir oyma aleti. Bu alet sayesinde bloklara şekil veriliyor ve bloklar farklı şekillerde görülebiliyor. Örneğin taş, toprak, tahta veya granit gibi pek çok blok farklı tasarımlara çevrilebiliyor. Bu da dekoratif çeşitliliği arttırıyor.

Dekoratif Minecraft modları

Decorative Blocks

Dekoratif Minecraft modları arasında Decorative Blocks modu da bizlerle buluşuyor olmaktadır. Bu mod, oyuna pek çok dekoratif eşya ekleyerek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Bu eşyalar arasında masa, sandalye, meşale, demir parmaklık ve kafes gibi birçok eşya bulunuyor olmakta. Modun aynı zamanda orta çağ görünümünde tasarımlara yer verdiğini de belirtmiş olalım.

Chisels & Bits

Bir diğer mod olan bu eklenti, oyunda daha ince işlemelerle heykel sanatı yapmaya imkan tanıyor. Piksel sanatı olarak da adlandırılabilecek olan bu olay ile beraber bir oyuncu, bloğu piksel piksel işleyerek harika projeler ortaya koyuyor. Özetle mod, bu gibi pek çok özelliği ile insanların dikkatini çekmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Popüler Minecraft Bedrock Eklentileri

Popüler Minecraft Bedrock eklentileri arasında karşımıza çıkan pek çok mod yer alıyor. Gel…