Oyunity

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 vakası

Cyberpunk 2077, 2020 yılının Aralık ayında piyasaya sürüldü. Bu başlık altında Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri hakkında bilgi veriyor olacağız.

Pek çok oyuncu, Cyberpunk 2077 vakasını biliyor olmalı. Oyun, yıllardır geliştiriliyor olduğu ve güzel fragmanlara sahip olduğu için oyuncular da ciddi bir proje bekliyordu. Ortaya çıkan sonuç ise pek çok kişinin hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. Cyberpunk 2077, beklenenin altında bir performans göstermişti. Tabii bu hatalar sonradan giderildi.

Cyberpunk 2077 Oyunu

Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 yılında çıkan bir açık dünya ve rol yapma oyunu. FPS bakış açısı ile oynanan bu oyun, çoğunlukla olumlu yorumlara sahip. CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen ve yayınlanan Cyberpunk 2077, her ne kadar neon ışıklarla donatılmış bir geleceğe sahip olsa da teknolojinin gelişmiş olduğu bir yıl olan 2077 yılı da dikkat çekiyor.

Bu dönemde geçen oyunda kullanıcı, oyuna başlarken karakterini detaylı bir şekilde düzenlemekle kalmayıp aynı zamanda hangi yoldan gideceğini belirtiyor. Sonrasında ise oyun, farklı şekillerde başlasa da sonradan her bir yol aynı yola düşüyor. Geleceğin şehrinin yer aldığı bu oyunda kullanıcılar hem gece hayatını yaşayacak hem de gündüz şehrin güzelliklerine doyamayacak.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermeden önce oyuncuların yararlanabileceği ek paketlerden de söz edelim. Oyunda pek çok ek paket yer alıyor. Bunların bazıları ücretsiz bir şekilde yer almakta. Oyunun mod desteğinin de bulunduğunu belirtelim. Yani geliştiriciler, oyunu modlayarak daha farklı özelliklere yer verebiliyor.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Exit mobile version