Age of Empires 3 hileleri

Çıkışından yıllar geçmesine rağmen halen oynanan Age of Empires 3 hileleri ile birlikte merak ediliyor. Bu başlık altında oyun hilelerini açıklayacağız.

Age of Empires serisi, Microsoft’un geliştirmiş olduğu kaliteli bir yapım. Eski nesil bu oyunlarla büyüdü. Hatta yeni nesil Age of Empires oyunları da var. Bunlardan birisi de Age of Empires 4 olarak bizleri karşılıyor. Oyunu oynarken bazı oyuncular hile yapmak isteyebilir. Hile yaparken dikkat edilmesi gereken şey çok oyunculuda hile kullanmamak.

Age of Empires 3 Hileleri ile Hızlı Oynayın

Pek çok oyun hilesi bulunuyor. En çok kullanılan hilelerden birisi haritanın tamamını aktif etme hilesi. Bazı kullanıcılar haritanın bir kısmının görünmesi olayını beğenmeyebilir. Haritanın tamamını açmak oyunu daha akıcı hale getirir. Bu hileyi gerçekleştirmek için “x marks the spot” yazmak gerekiyor.

Bir diğer hileler arasında kaynak hileleri yer alıyor. Bunlardan birisi olan 10.000 yemek hilesi “medium rare please” kodu olmakta. “give me liberty or give me coin” kodu ise 10.000 altın veriyor. 10.000 XP almak isteyenler “nova & orion” kodunu yazması gerekir. 10.000 odun almak için ise “<censored>” yazılması yeterli oluyor.

Age of Empires 3 hileleri

Age of Empires 3 hileleri arasında oldukça popüler olan ve işe yarar bir diğer hile inşaat hızını ikiye katlama olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bunun için kullanılması gereken kod “speed always wins” olarak belirtiliyor.

Oyundaki ilginç hilelerden birisi canavar kamyon hilesi olarak bulunmakta. Bu hile, oyundaki en absürt nesneler arasında yer alabilir. Çünkü amacı otomobil eklemek. Kodu ise “tuck tuck tuck” olmakta. Kamyonun yanı sıra oyun içerisinde sosisli araba da yer alıyor. Bunun için “mustard relish and burning oil” kodu kullanılmalı.

Bu oyun kodlarının yanı sıra aşağıdaki kodlar da oyunun seyrini değiştirebilir:

  • Hayvan şişmanlatma -> a recent study indicated that 100% of herdables are obese
  • George Washington’un heykeli -> Where’s that axe?
  • Top arabası -> ya gotta make do with what ya got
  • Köpek -> we <3 fluffy!1!
  • Uçan ayı -> o canada 2005

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşine yarayabilir

Cheat Engine ile Hile Yapma

Cheat Engine ile hile yapıp oyunlarda daha başarılı olmak isteyen pek çok oyuncu mevcut. B…